O nas

Jest nas czworo: Agata, Piotr, Zuzanna i Jan. W naszym życiu jakoś tak wszystko wychodzi albo na ostatnią chwilę, albo spontanicznie. Mamy plany, ale nie mamy konkretnego planu, jak je zrealizować. Po prostu, planu brak. Od jakiegoś czasu najczęściej na problemy reagujemy stwierdzeniem „jakoś to będzie” albo „coś się wymyśli”. Jak na razie działa. Albo jeszcze nie mieliśmy problemów odpowiednio wielkich by nie działało. Na szczęście.

Najbardziej lubimy być razem, niekoniecznie w domu. Lubimy podróże, snowboard, rowery. Piotr jest zwykle głosem rozsądku, który stara się sprowadzać Agatę na ziemię. Agata najchętniej podróżowałaby. Non stop. Wpada na szalone pomysły („chodź pojedziemy na pół roku do USA, zamieszkamy w przyczepie i będziemy zwiedzać”). Piotr już się przyzwyczaił. Sam jest wkęcony w off-road. Nie ma rady, musimy kiedyś wystartować w rajdzie Dakar, oboje spełnimy wtedy swoje marzenia. Zuza i Jan po rodzicach odziedziczyli intelekt, urodę, poczucie humoru i niebywały upór. Dodają nam energii, jednocześnie niemal codziennie sprawiając, że padamy z nóg.

Bloga stworzyliśmy z myślą o rodzinie i znajomych, którzy chcą śledzić nasze podróże. Już za chwilę ruszamy na pół roku do USA. Blog nijako zmusi nas do systematycznego przeglądania zdjęć, opisywania wrażeń i z pewnością będzie dla nas samych niezwykłą pamiątką z podróży.

 

Macie pytanie? Potrzebujecie porady? Piszcie: